Haber

Hazine ve Maliye Bakanı Nabati, Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

Çeşitli programlara katılmak üzere Konya’ya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Hazine ve Maliye Bakanımızla birlikte AK Parti İl Teşkilatımızı ziyaret ederek il merkezindeki esnafımızı ziyaret ettik. Daha sonra Konya Sanayi Odamızda iş dünyasıyla istişare toplantısına ve deprem bölgesinden gelen misafirlerimizle iftar programına katıldık. Nazik ziyareti için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hazine ve Maliyet Bakanı Nurettin Nebati, “Selçukluların kadim başkenti ve Mevlana’nın kalbi Konya’da sektör temsilcileriyle verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Ayrıca siz değerli esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik ve hasret giderdik. Konya ülkemizin yükselen yıldızlarından biridir. Sanayi ve ihracattaki başarısı bunun en güzel örneğidir. Büyükşehir Belediye Başkanımıza emek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu